MOBİL HARİTALAMA

City360 görüntüleme sistemi ile harita ve CBS uygulamalarınız için doğru ve detaylı konumsal veriler oluşturabilirsiniz. City360 kent envanterini çıkarmak için eşsiz bir çözümdür. Spatial verileri raporlamak, paylaşıma açmak ve alan operasyonlarını yürütmek için kullanılabilir. City360’ın her yönü aynı anda çekebilen panoramik görüntüleme sistemi; CBS sisteminize yepyeni bir bakış açısı kazandıracaktır.

Avantajları

Görüntüle

CITY360 sahayı masanıza getiriyor. Panorama görüntüler ile sahayı sanki ordaymışçasına görebilirsiniz. Bu sayede sahayı daha iyi yönetebilir, keşif çalışmalarında zaman ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Ölç

Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz, ve göremediğinizi ölçmek ise zordur. CITY360 ile masa başında sadece birkaç tıklama ile cm hassasiyetinde ölçümler ve 3B koordinat (XYZ) hesapları yapabilirsiniz. CITY360 ile kent envanteri çıkarmak çok kolay.

Analiz Et

Sahip olduğunu tüm coğrafi referanslı verilerinizi panoramik resimler içinde görüntülüyebilir veya oluşturabilirsiniz. Altyapı verileri, adres bilgileri, kent mobilyaları vb tüm verilerinizi entegre edebilirsiniz. Bu görüntüleri kendi CBS çözümünüze entegre edebilirsiniz.

Cyclomedia

Cyclomedia mobil haritalama sistemi ile yol veriler hızlı ve doğru bir şekilde toplanabilir. Gelişmiş veri işleme teknolojisi ile çekilen görüntüler herhangi bir bindirme ve pozlama hatası olmadan ölçülebillir panoramik resimler haline getirilir. 5m aralıklarla ayıklanan panoramik görüntüler üzerinden her türlü ölçüm ve sayısallaştırma işlemi yapılabilir. Müşteriler verilere ister cloud ortamından isterlerse de kendi sunucuları üzerinden erişim sağlayabilirler.

Here

Here mobil haritalama sistemi ile yol verileri hızlı ve doğru bir şekilde toplanabilir. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde sistem çok kaliteli panoramik görüntüler elde edebilir. Saniyede 700.000 adet nokta atabilen lidar sensörü ile desteklenen panoramik görüntüler ile gerçeğe çok yakın ölçümler yapabilirsiniz. Here panoramik görüntüleri her yıl ülke bazında geniş kapsamlı güncellenir ve görüntülere Here cloud sistemi üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz.

Belediyeler İçin City360

CITY360 sahayı masanıza getiriyor. Panorama görüntüler ile sahayı sanki ordaymışçasına görebilirsiniz. Bu sayede sahayı daha iyi yönetebilir, keşif çalışmalarında zaman ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.