CYCLOMEDIA

Cyclomedia mobil haritalama sistemi ile yol veriler hızlı ve doğru bir şekilde toplanabilir. Gelişmiş veri işleme teknolojisi ile çekilen görüntüler herhangi bir bindirme ve pozlama hatası olmadan ölçülebillir panoramik resimler haline getirilir. 5m aralıklarla ayıklanan panoramik görüntüler üzerinden her türlü ölçüm ve sayısallaştırma işlemi yapılabilir. Müşteriler verilere ister cloud ortamından isterlerse de kendi sunucuları üzerinden erişim sağlayabilirler. Cyclomedia nın .Net, html5 ve Javascript destekli yazılım geliştirme araçları ile her türlü mobil, web ve masaüstü yazılıma entegrasyon yapılabilir. Veriler güncellendikçe arşiv datası oluşturulur ve farklı zamanlardaki çekimler karşılaştırılabilir.

SİSTEM GENEL TANITIM

Cyclomedia mobil haritalama sistemi 200 HZ IMU, tekerlek sensörleri ve gelişmiş GPS sistemi ile sahadan verinin hassas bir şekilde toplanmasını sağlar. Gelişmiş mobil haritalama yönetim sistemi ile sahadan verilerin doğru ve kısa zamanda toplanması sağlanır. Veri işleme aşamasında hatalar minimize edilir ve en kaliteli veri elde edilir.

GLOBESPOTTER

Cyclomedia nın web tabanlı yazılımı sayesinde hiçbir yazılım yüklemeden tüm browserler üzerinden veriye erişim sağlayabilir, ölçüm ve sayısallaştırma yapabilir, mevcut vektör verilerinizi içe aktarabilir, oluşturduğunuz vektör verilerinide farklı formatlarda dışa aktarabilirsiniz. Sınırsız kullanıcı ve yetkilendirme desteğiyle kullanıcı dostu bu yazılımı kurumunuzdaki tüm çalışanlarla paylaşabilirsiniz. Globespotter’ ı isterseniz mobil uygulama olarak android ve ios cihazlarına da indirebilirsiniz.

ENTEGRASYON

Panoramik görüntüler yaygın kullanılan NETCAD VE Esri gibi CBS yazılımları ile entegre edilmiştir. Cyclomedia Yazılım Geliştirme desteği sayesinde panoramik görüntüler istenilen masaüstü, web ve mobil yazılıma bütünleşik olarak entegre edilebilir.