Hakkımızda

POI Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. (POI Media)

POI MEDIA 2010 yılında Kosgeb Girişimci Arge Desteği ile kurulmuştur. 2010 yılından bu yana mobil haritalama ve CBS (Coğrafi Bilgi Sistemleri) alanında müşterilerine ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

POI Media City360 adını verdiği görüntüleme sistemleri, 360 derecelik sokak ve cadde görüntülerinin koordinatlı şekilde toplanması, görüntülerin CBS yazılımları ile entegrasyonu, 3D ölçüm ve interaktif hizmetlerle müşterilerine farklı çözümler sunmaktadır.

POI MEDIA veri toplama, işleme, yönetme ve hosting konularında uçtan uca çözümler sunmakta; konumsal verilere görsellik kazandırmaktadır.

City360 görüntüleme sistemi spatial verilerin toplanması ve analiz edilebilmesi için rakipsiz ve düşük maliyetli bir çözümdür.

City360 teknolojisi ile coğrafi veriler en hızlı şekilde toplanabilir ve paylaşılabilir. Bu teknoloji sayesinde kullanıcıların farkındalıkları artar, verilerin değerlendirilmesi kolaylaşır.

Tüm bu seçenekler masaüstü, web ve mobil uygulamalar üzerinden son kullanıcıya ulaştırılabilir.

POI MEDIA müşterilerin beklentilerini karşılamak için en üstün ve mükemmel hizmeti vermeyi amaçlar ve bugüne kadar yaptığı projelerle de müşteri memnuniyetini üst seviye de tutmayı başarmıştır

NEDEN POI?

Hızlı ve doğru veri toplama
İhtiyaca yönelik çözümler
Kullanıcı dostu arayüzler
Zengin müşteri pörtföyü ve yüksek müşteri memnuniyeti
Güçlü Yerel ve Uluslararası İşbirlikleri
Engin Saha Tecrübesi

Twitter’da POI

Facebook’da POI

Cannot Display Feed

Pls check if the Facebook page exists or not.

BASINDA POI

Sorularınız varsa bize iletebilirsiniz.