slide1
slide2
slide3
slide4

INDOORVİEWER: herhangi bir tarayıcı üzerinden binalarınızın 3D Modeline erişin

Binanıza ait 3D modelleri bütün cihazlarda Keşfet, Paylaş ve Zenginleştir

Indorviewer sayesinde bina model ve planlarınızı herhangi bir tarayıcı üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Bina verileri tarama cihazıyla toplandıktan sonra indoorviewer sayesinde haritalanan binanız içinde  sanal olarak gezebilirsiniz ve yüksek çözünürlüklü panoramik resimleri görebilirsiniz. Aynı zamanda cm doğruluğunda 3D nokta bulutunu da binanız ne kadar büyük olursa olsun görüntüleyebilirsiniz.

Resimler ve 3D ölçümler tek bir dijital bina modeline entegre edilebilir.

IndoorViewer sadece yüksek çözünürlüklü panoramik resimler sağlamaz, aynı zamanda binanıza ait 3D ölçümler yapmanızı mümkün kılar. Aşağıdaki ekran görüntüsü indoorviewer in iki özelliğini de yan yana görebilirsiniz. Sol tarafta Explorer mode ve sağda point cloud mode’u görebilirsiniz.

IndoorViewer’a gömülü özellikleri ile sahip olabilirsiniz

Dijital bina tecrüesine özel kullanıcı grupları için sunabilirsiniz. Gerektiği takdirde indoor vieweri özel kullanım için sadece iç networkünüzde çalıştırabilirsiniz.

Gömülü özellikler ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. İsterseniz ziyaretçilerinize sanal tur yaptırın, isterseniz offline kullanıcılarınızın demirbaşları yönetmesini sağlayın, isterseniz binanızı tüm dünyaya açın, isterseniz ofisinizde mimari çalışmalar yapın. Sınırsız seçeneğe sahipsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Resimleri Görüntüler

Yüksek çözünürlüklü resimler her adımda kayıt altına alınır bu sayede binanızın tam olarak sanal kopyası çıkartılmış olur.

İlgi Noktası Oluşturma

Tek bir sağ tıklama ile bina içine basit bir şekilde içerik yükleyebilirsiniz. İlgi noktaları text, video, resim, iframe ve benzerini içerebilir.

5mm nokta bulutu işleme

Gelişmiş görüntü işleme sayesinde renklendirilmiş 5mm ölçeğinde nokta bulutunu web tarayıcı içerisinde yayınlayabilirsiniz.

Veri setlerini coğrafi olarak konumlayın

Indoorviewer size binanızı coğrafi olarak konumlama imkanı sunmaktadır. Alt veri setleri sayesinde binanızı çalışabilir alanlara bölebilirsiniz.

Her konumun kendine özel linkini paylaşın

Özel linkler hassas konum bilgisi içermektedir. Web üzerinde konum bilgisini direk ya da sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı yönetimi

Kullanıcılar sadece görüntüleme veya editleme amaçlı belirli içeriklerde yetkilendirebilirsiniz.

Uçtan uca iç mekan çözümleri

Indoor viewer WebGL ve AngularJS gibi modern web teknolojilerini deteklemektedir ve RESTful API desteği sunmaktadır. İster mevcut standart özellikleri kullanın isterseniz yeni özellikler ve fonksiyonlar ekleyip kendinize göre bir tasarımı hayata geçirin

Aşağıda IndoorViewer ile hayata geçirilmiş bazı örnekleri bulabilirsiniz. İç mekan haritalama teknolojisi ile geliştirilmiş Dijital havaalanları, fuarler ve müzeler. Hangi çözümleri müşterilerinize sunmak isterseniz.

Münih Dijital Havalimanı

• Avrupanın en kalabalık ve yoğun havalimanlarından biri olan Münih havalimanının dijital planına erişim sağlayın
• Check-in kontuarları, restrauntlar, mağazalar gibi 1000 in üzerinde poi yi keşfedin
Daha fazlası için tıklayın

Dijital fuar

• 700 den fazla stand ile 50.000 m2 dan fazla avrupanın en büyük moda fuarlarından birini keşfedin
• Arayüz panorama moda fuarına özel tasarlanmıştır ve özel arama, rehberli tur gibi özellikler sunmaktadır
Daha fazlası için tıklayın

Alman müzesi

• Dünyanın en büyük bilim ve teknoloji müzesine erişin
• Restarasyon sırasında kapalı kalacak olan bu müzeyi Sesli rehber ile sanal olarak gezin.
Daha fazlası için tıklayın

Erişime açık olan IndoorViewer örneklerine demo data sayfamızdan erişebilirsiniz.

Online Demo üzerinden test

Aşağıdaki demo üzerinden tüm özellikleri test edebilirsiniz. Bu örnekte gelişmiş renkli nokta bulutu arayüzüne de erişebilirsiniz. Nokta bulutu ikonuna tıklayarak aktive edebilirsiniz , daha sonra Advanced renderer seçeneğini tıklayın.