DİJİTAL FABRİKA
      Poi Media, montaj, lojistik ve fabrika planlamacılarının üretim tesislerini uzaktan kontrol etmelerini ve iyileştirmeleri daha hızlı hayata geçirmelerini sağlar.

UYGULAMALAR VE KULLANIM ALANLARI

Şeffaflığı Artırın

Endüstriyel ve üretim ortamları asla planlandığı gibi yapılmamıştır. Zamanla, plan verileriyle gerçeklik arasındaki tutarsızlık artmaya devam eder ve bu da güvenilir olmayan fabrika planlarıyla sonuçlanır. Bu sorunun üstesinden gelmek için, endüstri lideri üreticiler kararlarını doğru verilere göre vermesini sağlamak için POI MEDIA iç mekan haritalama teknolojisini kullanmaktadırlar. Düzenli taramalar, uluslararası seyahatleri azaltarak, üretim hatlarını kıyaslayarak ve en iyi uygulamaları uzaktan paylaşarak önemli ölçüde zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Diğer uygulamalar şunları içerir:

Fabrika Planlaması
Parçalanmış ve güncel olmayan veriler planlama hatalarına ve gecikmelere neden olmaktadır. POI MEDIA güncel fabrika verilerini oluşturmak, erişmek ve paylaşmak için etkili bir yol sağlayarak planlamayı hızlandırır ve hataları azaltır.

Güvenlik ve Uygunluk
Yerinde iş yeri güvenliği denetimleri fabrika operasyonları için zahmetlidir. POI MEDIA, güvenlik standartlarının karşılanıp karşılanmadığını kontrol etmek için sanal olarak erişilebilir iş yerleri sağlayarak uyumluluk denetimlerini kolaylaştırır.

İhale Süreçleri
İhale süreçleri zaman alıcıdır ve teklifler genellikle yüksek riskli primleri içerir. POI MEDIA, risk primlerinin azaltılmasına yardımcı olur ve kapsamlı ve erişilebilir görsel belgeler sağlayarak verimliliği artırır.

Tamir & Bakım
Servis ekipleri genellikle verimsiz bakım işlemleriyle karşı karşıya kalmaktadır. POI MEDIA, kullanıcıların tesise girmeden önce varlıkları ve çevreyi uzaktan görmelerini sağlayarak operasyonel verimliliği artırır.

FAYDALAR VE ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Hızlı, basitleştirilmiş 3D haritalama: Mobil haritlama ile günde 30.000 metrekareye kadar tarama yapın. iç mekan haritalama sistemi ortamlarda hareket halindeyken tüm gerçekliği otomatik olarak yakalar.

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Sezgisel, güçlü özellikler: İlgi çekici nokta özelliğiyle sahnelere yorumlar ve coğrafi etiketli bilgiler ekleyin, düzenleyin, arayın ve paylaşın. Doğru ölçümler yapın ve iç mekan rotalarınızı planlayın.

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Ayrıntılı, gerçekçi 3D sunum: 360 derece panoramik görüntüler ve fotogerçekçi nokta bulutları, her yerden sanal olarak gezebileceğiniz son derece ayrıntılı dijital fabrikalar oluşturur.

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Güvenli, web tabanlı yazılım: Eklenti veya indirme gerekmez. Güvenli bir şekilde on-premise yada cloud hizmeti ile kullanabilirsiniz. Açık API, diğer yazılım çözümlerini entegre etmeyi kolaylaştırır.

Kendiniz Deneyin