FME Desktop ile Verilerinizin

Kontrolünü Elinize Alın

Karmaşık Veriler Eşleşiyor

Verilerinizle savaşmayı bırakın ve kullanmaya başlayın.

FME Desktop, verilerinizi tam olarak ihtiyaçlarınıza göre entegre etmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için 450+ formatı ve uygulamayı destekler. FME Desktop’ın sürükle ve bırak arayüzünde çalışma alanları oluşturun ve ihtiyacınız olduğunda iş akışlarınızı yeniden kullanın.

İş akışları oluşturmak için kodlama gerekmese de FME Desktop, iş akışlarınızı genişletme esnekliği sağlamak için Python ve R gibi dilleri destekler. Basit veri dönüşümlerinden veya karmaşık entegrasyonlardan, FME Desktop her şeyi yapabilir!

Yüzlerce Veri Seçeneği

FME Desktop, güçlü veri dönüştürme yetenekleriyle veri entegrasyonu iş akışlarını kolaylaştırmak için yerel yönetimlerde, yardımcı programlarda ve diğer birçok endüstride kullanılır.

450’den fazla desteklenen format ve uygulamadan okuma veya yazma. İhtiyaçlarınıza göre hangi formatları ve uygulamaları kullanmak istediğinizi seçin ve verilerinizin sizin yönlendirmenizi takip etmenizi sağlayın.

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Özel Dönüşümler

FME transformatörlerini kullanarak iş akış semalarınız ile verilerinizi istediğiniz gibi dönüştürün. Herkesin veri ihtiyaçları benzersizdir ve veri iş akışlarınız da buna uygun olmalıdır!

Tam olarak ihtiyacınız olan veri kümesini oluşturduğunuzdan emin olmak için transformatörleri istediğiniz şekilde bağlayın. Parametrelerinizi, bir sonraki iş akışı oluşturduğunuzda önceden ayarlanabilmeleri için ayarlayın ve kaydedin. Her saniye önemlidir!

Şık Görsel Arayüz

FME Desktop yalnızca güçlü değil, aynı zamanda kullanımı eğlenceli ve kolaydır! Format okuyucularınızı, transformatörlerinizi ve yazıcılarınızı istediğiniz sırayla sürükleyip bırakın ve birbirine bağlayın.Ekranınızı, karanlık mod, farklı tarzda bağlantı hatları ve iş akışınızın çeşitli bölümlerini düzenlemenize yardımcı olan yer imleri gibi seçeneklerle özelleştirin. FME Desktop, işleri istediğiniz gibi yapmakla ilgilidir.

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Veri Değişikliklerini Önizle

Veri dönüşümleriyle denemeler yapmak verileriniz hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Verilerinizi, yeni bir dosyayı bilgisayarınıza kaydetmeden, doğrudan FME Desktop içinde iş akışınızın herhangi bir dönüşüm noktasında inceleyin ve önizleyin. Bu, dosyalarınızın birden fazla kopyasını oluşturmadan iş akışının verilerinizi nasıl değiştirdiğini inceleme özgürlüğü sağlar. Dinamik modları, animate Modunu kullanarak bile görüntüleyebilir veya değişikliklerinizin nasıl ve nerede yapıldığını gözlemlemek için 3D modeller oluşturabilirsiniz.

Azalt, Yeniden Kullan, Gerçek Zamanlı

FME Desktop yalnızca tek seferlik veri entegrasyonu görevleri için değildir. Yinelenen veri görevleriyle mücadele etmenize ve hatta iş akışlarınızı FME Server ile otomatik olarak çalıştırmanıza yardımcı olan iş akışları oluşturun.

Verileri entegre eden, bildirim gönderen veya bulut depolama ağınıza veri yükleyen olay tabanlı iş akışları olmak için FME Desktop’da oluşturduklarınızı genişletin. FME Desktop iş akışlarınızı doğrudan Otomasyon yazıcısıyla FME Server Otomasyonlarına bağlayın.

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Neden FME Masaüstü

Spatial Veriler için En İyi Destek

FME, spatial veriler için en iyi desteği sunan veri entegrasyon platformudur. FME, vektör şekilleri, nokta bulutları, 3B ve raster görüntüleri gibi formatları desteklemenin yanı sıra, koordinat sistemlerini, yüksekliği ve diğer uzamsal özellikleri anlamak için oluşturulmuştur.

İşletme için Ölçeklendirilebilir

İleri düzey otomasyona ihtiyacınız varsa, FME Server ve FME Cloud ile FME Desktop kullanın. İş akışlarını zamanlamak, tetikleyicilere yanıt olarak çalıştırmak veya kendi kendine hizmet veren entegrasyon araçlarına dönüştürmek için bu kurumsal ürünleri kullanın.

Veri Doğrulama Yetenekleri

Olmayan veriden daha kötü olan tek şey kötü verilerdir. Verilerinizi herhangi bir adımda doğrulamak için iş akışınızdaki veri kalitesi dönüştürücülerini kullanın. Yol boyunca başka herhangi beklenmeyen darbelere maruz kalırsanız endişelenmeyin. FME, sorunun nerede olduğunu ve nasıl düzeltileceğini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Birinci Sınıf Destek

Anlıyoruz. Verilerle uğraşmak her zaman göründüğü kadar basit değildir. Uzmanlarımız yardım etmek için buradalar. Canlı sohbet yoluyla iletişime geçin veya bir destek vakası gönderin, ekibimiz veri yolculuğunuzda size yardımcı olacaktır.