FME Server ile Veri Entegrasyon

Görevlerini Otomatikleştirin

Verilerinizi Otomatik Pilot’a Alın

FME Server ile verilerinizi otomatik olarak doğru yönde yönlendirin. Çalışma alanlarınızı FME Desktop‘tan web’e taşıyın ve ağınızdaki herkesin FME‘nin veri entegrasyon gücünü kullanmasına izin verin.

İş akışlarını bir programda veya verilerinizin akışını sürdürmek için bir olay tetiklendiğinde çalıştırın. Herhangi bir paydaşa otomatik olarak bildirim göndererek değişikliklerden haberdar olun. FME Server ile verilerinizin ihtiyaç duyduğunuzda daima ihtiyaç duyduğunuz yerde olacağını bilmek rahatlıkla dinlenebilir.

Neden FME Server

Otomatikleştirin ve Zaman Kazanın

Tekrarlayan, sıradan görevler tanım gereği sıkıcıdır. Bu görevleri FME Server’a bırakın, böylece zamanınızı heyecan verici problemleri çözerek ve kuruluşunuzu başarıya götürmenize nasıl yardımcı olabileceğinizi belirleyerek zaman ayırabilirsiniz.

· Otomasyon’daki olay tabanlı tetikleyicileri kullanarak verileri gerçek zamanlı olarak işleyin.
· İş akışlarını düzenli aralıklarla çalıştırmak için takvimler oluşturun.
· İş akışlarını İş düzenleme ile paralel olarak çalıştırma

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Verileri Güvenle Yönetin

Her zamankinden daha fazla veri toplandığında, kuruluşunuzun verilerinizi yönetmek için iyi organize edilmiş, güvenli bir sisteme sahip olması çok önemlidir. Verilerinizin tam olarak nerede olduğunu ve özel, güvenilir bir ortama nasıl entegre edildiğini takip edin.

· Son derece güvenli bir sistemde görevleri tamamlayın
· Veri yönetişim politikalarınıza göre roller ve kurallar belirleyin
· Hangi İşlerin çalıştığını, sıraya alındığını veya tamamlandığını görüntüleyin
· FME Desktop açmadan çalışma alanı ayrıntılarını çevrimiçi görüntüleme

Verileri Daha Erişilebilir Yapın

Tek bir FME Server lisansıyla, web üzerinden birden çok veri kullanıcısını destekleyebilirsiniz. Daha fazla istemek? Self servis veri portalları oluşturmak veya lisanslı veya lisanssız herkesin erişebileceği gönderimleri planlamak için FME Server kullanın.

· Herkesin erişebileceği FME Server Uygulamaları oluşturun
· Projelerinizi web üzerinde oluşturun ve paylaşın
· Uygulama entegrasyonu ile veri kümeleri arasında tutarlılığı koruyun

NavVis_IndoorViewer_Points_of_Interest_mobile

Bilgilendirilmiş Kararlar Alın

Çok sayıda veri mevcut olduğunda, kararlar sadece önsezilere değil gerçeklere dayanarak alınmalıdır. Verilerinizi düzenli, temiz ve kullanıma hazır hale getirerek her zaman doğru adımları atacaksınız.

· Verilerinizin nasıl entegre edildiğini kontrol etmek için yapılandırılabilir bir REST API’sini kullanın
· Olayların durumunu izleyin ve riskleri etkin bir şekilde değerlendirin
· Güncel, doğrulanmış verilere güvenin

FME Server ile zirvede kalın

Ölçeklendirilebilir

İşler değişir. Ve değişim genellikle yeni veriler ve daha fazlası anlamına gelir. Mevcut lisansınıza daha fazla motor ekleyerek ölçeklendirin veya biraz daha fazla işlem gücü gerektiren bu tek seferlik projeler için Dinamik Motorları kullanın.

Hata müsaması

FME Server’ın hataya dayanıklı mimarisiyle verileriniz her zaman güvende olacaktır. Dahili bileşen ve çeviri kurtarma özelliğine sahip sağlam mimari, yolunuza çıkan sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

Her Yerde Dağıtın

Bulutta FME Sunucusu kullanmak ister misiniz? İş akışlarını şirket içinde FME Cloud’a kolayca taşıyın. Artık, donanım gereksinimleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan FME Server ile yapabileceğiniz her şeyi yapabileceksiniz.