HERE REALITY LENSE

Here  mobil haritalama sistemi ile yol verileri hızlı ve doğru bir şekilde toplanabilir. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde sistem çok kaliteli panoramik görüntüler elde edebilir. Saniyede 700.000 adet nokta atabilen lidar sensörü ile desteklenen panoramik görüntüler ile  gerçeğe çok yakın ölçümler yapabilirsiniz. Here panoramik görüntüleri her yıl ülke bazında geniş kapsamlı güncellenir ve görüntülere Here cloud sistemi üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz.  Here yazılım geliştirme kiti sayesinde panoramik görüntüleri kendi sisteminize entegre edebilirsiniz.

SİSTEM GENEL TANITIM

Here mobil haritalama sistemi ile global çapta yüzlerce araçla yüzbinlerce km her yıl çekilir ve güncellenir. Aynı şekilde Türkiye’ de geniş araç filosu ile çekimler düzenli olarak yıllık yapılır ve veriler en güncel şekilde tutulur. Here nin Reality Lens adını verdiği panoramik sayısal görüntüler üzerinden sahaya gitmeden masa başında sayısallaştırma çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Reality Lense Web

Reality Lens web ürünü ile hiçbir yazılım yüklemeden tüm browserler üzerinden veriye erişim sağlayabilir, ölçüm ve sayısallaştırma yapabilir, mevcut vektör verilerinizi içe aktarabilir, oluşturduğunuz vektör verilerinide farklı formatlarda dışa aktarabilirsiniz. Sınırsız kullanıcı ve yetkilendirme desteğiyle kullanıcı dostu bu yazılımı kurumunuzdaki tüm çalışanlarla paylaşabilirsiniz.

Reality Lense Desktop

Esri Plug-in desteğiyle Panoramik görüntüler üzerinde ölçüm ve sayısallaştırma yapabilirsiniz. Coğrafi veri tabanınızı zenginleştirebilir ve doğru bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Here Reality Lense Yazılım Geliştirme desteği sayesinde panoramik görüntüler istenilen masaüstü, web ve mobil yazılıma bütünleşik olarak entegre edilebilirsiniz.