İÇ MEKAN HARİTALAMA

İç Mekan Haritalama Sistemi ile binalarınızın da haritasını çıkartabiliyoruz. Aynı zamanda binalarınızın tüm alanlarının panoramik resimlerini, kat planlarını ve binanın 3 B modelinide sizlere aynı çalışma kapsamında yapıyoruz. Üstelik tüm bunları çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. İç Mekan Haritalama Sistemi çıktıları sayesinde bina envanteri, inşaat planlama, restorasyon, tesis yönetimi, sanal tur ve daha fazla süreci takip etmeniz ve yönetmeniz çok kolay olacak. Hatta herhangi bir gps, wifi ya da beacon desteği olmadan bina içinde navigasyon yapabileceksiniz. Kullanımı kolay ve güçlü haritalama sistemi sayesinde tüm bunların hepsini bir arada yapabilmek artık hayal değil.

Avantajları

Sistem Genel Tanıtım

Üzerinde yüksek çözünürlüklü kameralar, sensörler ve lidar sistemi bulunan iç mekan hartialama sistemi ile 50.000 m2 ya kadar alanları 1 gün içerisinde taramak mümkün. Aynı şekilde hızlı veri işleme sürecinden sonra binalarınızı, kampüslerinizi ve tesislerinizi birkaç gün içinde tamamen sayısallaştırıyoruz. Artık tüm tesisiniz ve varlıklarınız sadece bir tık uzakda…

IndoorViewer

IndoorViewer mobil haritalama sistemininin oluturduğu panoramik resimlere ve lazer nokta bulutuna erişim sağlayabileceğiniz web tabanlı html5 destekli bir yazılımdır. IndoorViewer kayıt altına alınan veri üzerinde çalışmanız için size farklı seçenekler sunar. Sistem üzerinden envanter oluşturabilir, alan, uzunluk ve hacim ölçümleri yapabilir, cad yazılımları (ESRI, Autodesk, PCL, Meshlab, etc.) ile entegre edebilirsiniz….

İç Mekan (Bina İçi) Navigasyon

İç Mekan görüntüleri üzerinden çalışan navigasyon uygulaması konumuzu belirlemek için makine öğrenmesi ve bilgisayar görüntüleme algoritmalarını kullanır ve daha doğru konumlama yapar. Bunun wifi ve beacon gibi ekstra altyapıya ihtiyaç duymaz. Bu sayede bakım maliyetlerinden tasarruf edilirken, kullanıcılarında wifi, bluetooth sensörlerini de açmasına gerek kalmaz.

ICSG İSTANBUL 2017

ICSG İstanbul 2017 fuar alanı iç mekan çekimimize buradan ulaşabilirsiniz.